Райан Джозеф Гиггз бігав собі за манчестерську команду "Дінс", а за ним спостерігав листоноша та одночасно стюард "Олд Трафорд" Харольд Вуд. І щоразу під враженням від юного Раяна Вуд підкрадався до Фергюсона і благав останнього переглянути валійця.

Гіггз серед "червоних дияволів"

Коли ж Гіггзу виповнилось 14 років дядько Фергюсон особисто прийшов до Гіггза і сказав: "Синку давай ти гратимеш у моїй команді". Звісно від такої пропозиції малий Райян відмовитись не зміг. На дворі у той час йшов 1987 рік. Гіггз настільки чудово зарекомендував себе, що починаючи з 1990 наступні 2 сезони виступав як за молодіжну так і за основну команду "червоних дияволів".

А далі слава та визнання щораз частіше почали грюкати у його двері. Лівий фланг зеленого поля ще досі не зустрічав такого реактивного британця, який водночас володів чудовою технікою. І доки Девід Бекхем відбував свою оренду в "Престон Норт Энд" Гіггз став справжньою зіркою туманного Альбіону.

Кожна дівчинка молилась на його постер, а сам Раян не встигав розгрібати сотні листів від палких уболівальників. Одного разу легенда "Манчестер Юнайтед" на 20 років старший Джорж Бест сказав: "прийде час, коли мене називатимуть другий Раян Гіггз". І справді той 14-річний хлопчина, якого Алекс Фергюсон запросив у команду, зробив усе аби його наставник гордо носив звання СЕР.

Раяну належить унікальний рекорд - починаючи від створення Прем’єр-ліги Англії у 1992 року Гіггз забивав у кожній першості - а це не мало не багато 19 сезонів. Звісно, якщо ти найкращий на лівому фланзі - чому б і в приватному житті не сходити на ліво!

Гіггз цілих 8 років зраджував дружині

Так трапилось і з Раяном. Виявилось зразковий Гіггз цілих 8 років зраджував дружині, вдумайтесь, із жінкою рідного брата. Уся Англія була шокована. Та це приватні справи Раяна. А от коли він одягав червону футболку та виходив на поле - все мінялось.

Майже 900 поєдинків та більше 160 голів за "дияволів". Єдина та найголовніша риса, якою Гіггз різниться з усіма легендами МЮ - це стабільність. У свої майже 40 років він ні разу не засмутив Сера та відданих уболівальників.

Він і надалі продовжує демонструвати феноменальний футбол найвищого ґатунку. У 2011 році фани Манчестер Юнайтед визнали Гіггза найвеличнішим гравцем манкуніанців. Погодьтесь таке досягнення і у найсміливіших снах не присниться.