"Я вважаю, що це - урядова змова. Особа цієї змови - це прем'єр-міністр Азаров і віце-прем'єр-міністр Бойко. Це - дві людини, які весь час просували, в першу чергу, російські принципи. Мова не йде про домовленості, про якусь торгівлю. Це - абсолютно проросійський вектор, який працював в уряді України", - розповів Давид Жванія в інтерв'ю BBC.

На його думку, саме Азаров та Бойко влаштували цю урядову змову.

У момент, коли Президент перебуває в Австрії і пишається, що парламент проголосував за один з євроінтеграційних законів, давати офіційне повідомлення, що вектор змінюється! Ця заява - безглузда..., - обурився Жванія.

Регіонал також вважає, що відставку уряду повинна ініціювати не опозиція, а рішення Президента України.

Читайте також: Янукович досі в Австрії: обговорює євроінтеграцію

Водночас Жванія не виключає, що наступного тижня можуть скликати позачергове засідання Верховної Ради для того, щоб прийняти закон про прокуратуру.

"Прийняти цей закон ми можемо навіть у день підписання Угоди про асоціацію", - підсумував нардеп.

Нагадаємо, лідер Фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк оголосив про початок збору опозицією підписів під резолюцією недовіри Кабінету міністрів.

Як відомо, Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Серед основних причин рішення Кабміну прем’єр назвав падіння попиту на українські товари, скорочення тисяч робочих місць і неможливість проведення модернізації, збільшення зовнішніх боргів, зокрема перед МВФ.