За 13 років у футболці “Бундесманшафт” Клозе не лише побив національний рекорд – 71 гол за головну команду країни, але й підняв планку бомбардирських звершень на Чемпіонатах Світу. Почалось усе ще на полях Японії і Південної Кореї у 2002.

Свій дебют на Мундіалях тоді ще форвард “Кайзерслаутерна” прикрасив хет-триком у матчі проти Саудівської Аравії. Не байдикував Міро і у двох наступних поєдинках групового етапу - ще по м’ячу отримали команди Камеруну та Ірландії.

Гріх було б не поповнити бомбардирський доробок на домашньому Мундіалі у 2006. Клозе не просто поповнив, але й завоював "золоту бутсу" - приз найкращого бомбардира турніру. Форвард, який тоді уже захищав кольори "Вердера" відправив до індивідуальної гольової скрабнички ще 5 м’ячів.

Зрештою за підсумками форуму 2010 року німець уже на крок наблизився до повторення рекорду Чемпіонатів Світу, який належить бразильцю Роналдо.

І Клозе таки побив рекорд Роналдо у матчі проти бразильців (1/2 фіналу ЧС-2014).

За свій рекорд Клозе може бути спокійним ще щонайменше 4 роки. Підкорити планку у 16 до снаги насамперед співвітчизнику Клозе Томасу Мюллеру.