Індивідуальні заняття з викладачем-предметником завжди вважалися однією з найефективніших форм навчання. Але запрошувати вчителя додому або відправляти дитину до навчального центру після школи – на сьогодні варіант, скажімо прямо, сумнівний. У зв'язку з цим перша в Україні повністю дистанційна школа "Оптіма" анонсувала нову програму – "Репетитор онлайн".

Нагадаємо, "Оптіма" вже не перший рік впевнено входить до ТОП-50 шкіл України за результатами ЗНО. Вчителі тут добре знають, як організувати дистанційне навчання дитини з 1 по 11 клас і домогтися від вихованців блискучих результатів на тестуванні та олімпіадах.

На прикладі "Оптіми" ми спробуємо розібратися, як сьогодні працює дистанційне репетиторство та чим воно може допомогти нашим дітям у навчанні?

Чому це добре та кому підійде послуга "Репетитор онлайн"?

Всі діти різні, вони мають різну здатність запам'ятовувати нову інформацію, темп навчання, інтереси та навіть цілі. Не кожна школа може запропонувати настільки гнучку програму, що максимально розкриє потенціал конкретного учня.

"Репетитор онлайн" є реальною альтернативою очним додатковим урокам. Головна перевага таких занять – у можливості орієнтуватися виключно на особливості та цілі учня, підібрати найбільш вдалу програму, методики навчання та навчальний матеріал.

Для таких занять "Оптіма" використовує свою шкільну освітню платформу, в яку входять як відео- й аудіозв'язок, так і база навчальних матеріалів. Простіше кажучи, крім власне занять учні отримують доступ до відеолекцій школи, анімованих та інтерактивних завдань і розвивальних вправ.

Програма занять та успіхи дитини фіксуються в особистому кабінеті, де батьки можуть контролювати процес навчання в реальному часі.

"Репетитор онлайн" – це чудовий варіант поєднання переваг дистанційного навчання, його сучасних технологій та матеріалів з індивідуальними заняттями у досвідченого викладача. Фактично це реальна можливість отримати ґрунтовні знання для тих молодих людей, яким не підходить виключно дистанційне навчання.

Як і раніше, "Оптіма" зробила такі заняття максимально доступними, тут не мають значення ані місце проживання або навчання, ані початковий рівень знань. Займатися з репетитором можна з будь-якої точки світу, маючи лише бажання, комп'ютер та доступ до інтернету.