Свою колишню команду скривдив Руслан Федотенко з партнерами. Початок матчу проти "рейнджерів" нічого поганого для "Пінгвінс" не обіцяв. М'яка передача від Кросбі і гол Малкіна на останніх секундах першого періоду.

Все стало з ніг на голову за 10 хвилин до фінальної сирени. На 51-й хвилині зустрічі гості з Нью-Йорка немов із ланцюга зірвалися. Шайби Крістенсена та Фролова розділяють лише 15 секунд. Відповідь від господарів знову у виконанні Малкіна.

Однак, цей гол росіянина судді не зарахували через блокування голкіпера. Натомість "Рейнджерс" умикали сирену без порушення правил. Упродовж останніх 5 хвилин зустрічі гості зусиллями Анісімова та Бойла довели рахунок до розгромного. 1:4. Федотенко провів на льоду 15 хвилини і завдав двох кидків по воротах.

Лідер регулярного чемпіонату - "Філадельфія" - на виїзді здолала "Монреаль". У доброму гуморі повертаються додому також "Кароліна", "Колорадо" та "Анахайм". "Качки", до речі, завдали команді Овєчкіна вже сьомої поразки поспіль. Перемоги на власному майданчику здобули "Баффало", "Нью-Джерсі", "Детройт", "Тампа-Бей", "Ванкувер" і "Нешвіл".