Доклався до успіху представників Великого Яблука і українець Федотенко. Хоча й не закинув, та в епіцентрі уваги з'являвся частенько. Після того, як партнер Руслана Крістенсен вивів уперед господарів льоду, рівновагу для "Кепіталс" відновив Олександр Овечкін.

І от далі саме Федотенко, транзитом від ковзана Ерскіна спрямував шайбу у ворота гостей. Здавалось, – 2:1. Та рефері, переглянувши повтор, пересвідчився, що диск так і не перетнув лінії. Згодом, команди закинули ще по разу. Відзначились Проспал та Кнубл. А вирішальний момент трапився за дві хвилини до завершення третього періоду. Відразу кілька вашінгтонців затиснули до борта Дубінскі.

І не хто інший, як Федотенко усунув від одноклубника спершу Ханнана, а згодом і Овечкіна. Дубінскі, скориставшись можливістю прорвався до воріт і встановив остаточні 3:2 на користь "Рейнджерс". У серії тепер 2:1 - "Вашингтон" все ще попереду.

Тим часом чинний чемпіон "Чикаго" зазнав вже третьої поразки від "Ванкувера". водночас "Нешвіл" вийшов уперед в серії проти "Анахайма".