"Койоти" вже до шостої хвилини першого періоду встигли двічі розписатися у воротах господарів. Відповісти "рейнджери" встигли до перерви - з передачі українця Руслана Федотенка Ден Джірарді вікдквитав одну шайбу.

На старті наступної двадцятихвилинки Мартін Хензел знову довів перевагу "Фінікса" до двох шайб, але спочатку Брендон Праст зробив рахунок 2:3, а вже у вирішальній частині поєдинку Дерек Степан встановив паритет. В овертаймі суперники сильнішого не виявили, а єдиним кому вдалося реалізувати буліт став Ерік Крістенсен, який і приніс тріумф господарям.

Перемогу цієї ночі святкувала і найтитулованіша команда ліги "Монреаль Кенедіенс". Лідери північно-східного дивізіону впоралися зі своїм головним переслідувачем – "Бостоном". Вигравши перший період з рахунком 3:1, канадці дозволили собі трохи розслабитися, та перемоги з рук уже не випустили – 4:3 у підсумку.