Довгоочікуваний, як дітьми, так і дорослими мультфільм, за його словами, вийшов ще цікавішим за свого попередника.

"Спочатку, задумуючись над проектом, я переживав, що ми не зможемо перевершити першу частину, адже вона просто приголомшлива. У неї було все: і серце, і душа, крім того, вона була ну дуже смішною. Але нам вдалося, можете не сумніватися - друга частина ще краща", - запевнив режисер, продюсер Джон Лассетер.

Сюжет "Тачок 2" розповість про навколосвітню подорож головних персонажів під час їхньої участі в "Перегонах чемпіонів". У новій стрічці з'явиться також ціла купа нових героїв, серед них навіть гонщики Формули-1. Сирник рятуватиме життя таємного британського агента Фінна МакМіссила, з головою занурившись у шпигунський світ. На питання чи зніматимуть наступну третю, четверту чи навіть десяту серію успішного мультфільму його творці відповідають так:

"Тачки 10?" Ну не впевнений, мені тоді буде вже десь 96. Для того, щоб зробити одну серію, нам потрібно приблизно 6 років. Я не впевнений, що це чудова ідея. Але якщо будуть, тоді напевно це будуть "Тачки 10" не у 3D, а у 36D", - сказав Лассетер.

Прем'єра продовження знаменитого мультфільму "Тачки 2" в українських кінотеатрах з 23 червня.