Комедійна драма про дружбу і любов ексцентричних підлітків є екранізацією роману британського письменника Джо Данторна. Картина розповідає історію хлопця на ім'я Олівер Тейл, який розривається між першим коханням та проблемами у шлюбі своїх батьків.

"Мені дуже сподобалася ця книга. В ній головний персонаж майже ангел, він дуже досконалий і світ має зрозуміти якою геніальною він є людиною, це щось нове і зовсім інше, як на мене", - каже режисер Річард Айоейд.

Зірками картини стали Крейг Робертс, володарка "Золотого глобуса" Саллі Хокінс, Ноа Тейлор, Педді Консідайн і Ясмін Пейдж. За словами виконавця головної ролі 20-літнього Робертса, характер його персонажу припав йому до душі.

"Це був дивовижний персонаж. Він поводився дуже мудро, у нього стриманий стиль і він дуже виважений, це мені дуже сподобалося. Я хотів би бути на нього схожим в реальному житті", - каже актор Крейг Робертс.

"А мені дуже сподобався знімальний процес. Працювати було дуже легко, приємно, і весело. Це швидше нагадувало гру, в яку ви граєте цілий день, а не роботу", - каже акторка Ясмін Пейдж.

Картина була представлена на кількох престижних кінофестивалях і отримала позитивні відгуки кінокритиків. Виконавчий продюсер проекту - Бен Стіллер. Прем'єра фільму у Великій Британії відбудеться 18 березня.