Друзі та родичі військових вийшли з плакатами в Запоріжжі, де зустрічали евакуйованих мирних мешканців Маріуполя, зокрема тих, кого вдалося вивезти з "Азовсталі". Про це повідомляє 24 канал.

Важливо Танки, піхота та висадка десанту, – захисники розповіли про масований штурм "Азовсталі"

Звернення дружини азовця

На плакатах родичі та друзі захисників написали "Військові теж люди" та "Врятуйте військових з "Азовсталі". Дружина азовця Ксенія звернулася до міжнародних організацій з проханням евакуювати захисників Маріуполя.

Дружина військового наголосила, що наші захисники зараз так само потребують нашої допомоги, як і ми їхньої. Воїни Маріуполя уже 69-й день боронять нашу країну, тож, як зазначає Ксенія, тепер ми повинні допомогти їм.

Вони (захисники Маріуполя – 24 канал) уже 69 днів стоять на захисті нашої країни. Так само ми повинні допомогти їм, щоб визволити їх звідти, для того, щоб вони могли бути героями не посмертно. Вони вже для нас герої, і будуть для нас ними завжди,
– наголосила дружина військового.

Ксенія також розповіла, що хоче побачити свого чоловіка живим та обійняти його, так само як цього хоче і їхня донька. Цього прагнуть матері, дружини та діти всіх військових, які зараз перебувають на "Азовсталі".


Друзі та родичі військових просять врятувати захисників Маріуполя / Фото 24 каналу

Тому дружина військового звернулася до світу із закликом врятувати наших воїнів.

Вони не повинні гнити там заживо, вони не повинні бути там заморені голодом,
– наголосила Ксенія.

Дружина військового поділилася, що з чоловіком зв'язку немає. Тільки 26 квітня його побратими написали Ксенії, що він живий.

Окупанти штурмують "Азовсталь"

  • 30 квітня вдалося досягнути припинення вогню, завдяки чому під вечір Україна змогла евакуювати 20 мирних мешканців Маріуполя, які перебували на заводі.
  • 2 травня мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що із заводу вдалося врятувати ще 100 цивільних.
  • Попри те, за словами міністерки реінтеграції Ірини Верещук, на заводі під завалами досі перебувають люди, зокрема діти та жінки.
  • 3 травня окупанти почали штурм "Азовсталі". Вони стріляють з усієї наявної зброї. Росіяни ще з ночі обстрілювали завод та скидали надпотужні бомби.

До теми – термінове звернення "Азову" про ситуацію в Маріуполі: дивіться відео