Експерти підрахували: вогонь завдав збитків на 56 мільйонів гривень. Проте, є значно більші втрати. Тоді загинули шестеро людей — пожежники та працівник нафтобази. Зараз рідні загиблих хочуть одного — справедливого рішення суду.

Рівно рік тому Анжеліна бачила свого сина востаннє. Того дня пожежника Антона відправили гасити нафтобазу БРСМ під Васильковим. Весь день жінка чекала звістки з вогняного пекла. Її Антон за три місяці мав вступати на піротехнічний факультет.

Останній рік чотирирічна Анічка бачить свого татуся тільки на фото. Андрія, як і Антона, пожежа забрала 9 червня. Весь рік батьки Антона і дружина Андрія шукають справедливості. До суду справа не доходить. Слідство тягнеться мляво, мовляв, чекали на правову допомогу з Панами. Ані потерпілі, ані адвокати навіть не можуть отримати матеріалів слідства.

У Нацполіції запевняють, що родини зможуть ознайомитися зі справою. Офіційно слідство вже завершилося. Проте зі своїх джерел адвокат дізнався, що справу розділили на кілька частин. А з хлопців, які загинули, навіть хочуть зробити винуватих.

БРСМ відхрещується від причетності до пожежі. Мовляв, хтось навмисне підпалив нафтобазу. Жодної фінансової допомоги від компанії родини загиблих пожежників не отримали. Вони впевнені: хтось дуже впливовий заважає шукати винних.