Чим цікаве Ріо-де-Жанейро? Місто відоме на весь світ сліпуче-блакитним океаном, золотистими пляжами Копакабани й Іпанеми, білосніжними хвилями, Цукровою головою, статуєю Христа Спасителя.

Аби це все побачити на власні очі та повністю віддатися карнавальному божевіллю, доведеться розщедритися. Найдорожчим, звичайно ж, буде авіапереліт. Квиток в обидві сторони потягне на півтори тисячі євро.

Наступна значна стаття витрат - житло. За двомісний номер у бюджетному готелі готуйте 30-50 євро. Переночувати у 3-4-х зірках вже коштуватиме 100-200 євро.

Якщо ж хочете розкоші, можете зупинитися і у найкращих готелях Бразилії на самому узбережжі. Та за таке задоволення доведеться викласти 400-800 євро.

У Ріо-де-Жанейро популярні так звані ресторани-буфети. Тут їжу продають на вагу. В середньому 100 грамів будь-якої страви коштує 4 євро.

Захотілося морських делікатесів? Без проблем. Ріо славиться своїми стравами з морепродуктів. Обід від шеф-кухаря потягне на 90 євро. І це без напоїв.

Тепер поговоримо про те, заради чого і їдуть до бразильського міста.

Візитівкою Ріо вважають величезну статую Ісуса. Аби зблизька роздивитися монумент, варто скористатися фунікулером. Вартість - 30 євро.

Ще один об’єкт, який обов’язково треба побачити у Ріо - гора Цукрова голова. Вона хоч і не дуже висока, та з неї відкриваються неймовірно казкові види. Дістатися туди можна за 35 євро.

Ну і яке ж Ріо-де-Жанейро без карнавалу? Якщо Ви мрієте з головою поринути у веселощі, плануйте свою мандрівку на кінець зими. В цей час місто перетворюється у найбільше божевілля на землі - різноманіття барв та ритмів манять сюди мільйони туристів, які разом із професійними танцюристами віддаються запальній самбі.