Тим не менше Карлос був одним із найактивніших у складі господарів поля, традиційно панував на бровці і виконав кілька своїх коронних штрафних. Зі стандарту рахунок у матчі і був відкритим.

Хусті не схибив із позначки. "Анжи" відігрався ще до перерви. Тагірбеков потужно вистрілив після розіграшу штрафного, Агаларов першим встиг на добиванні. Старання партнерів, щоправда у другій половині зустрічі повністю змарнували захисники махачкалінського клубу. Протягом п’ятнадцяти хвилин "Зеніт" фактично вирішив долю чвертьфінальної путівки на власну користь.

Спочатку Іонов із Данні розібрались із трьома захисниками та голкіпером. Іншу комбінацію замикав вже Лазовіч. Спроба "Анжи" врятувати зустріч завершилась голом Іванова, але на більше у команди із Дагестану банально не вистачило часу.

3-2, шостого квітня "Зеніт" в 1/4 поміряється силами із московським ЦСКА. На російські гранди, до слова, чекають дві очні дуелі протягом чотирьох днів, десятого квітня - протистояння у чемпіонаті.