Ця, на перший погляд, іграшкова машинка, вміє і знає чимало. По-перше, робоавто самостійно орієнтується у просторі. Таку можливість йому забезпечують численні сенсори. Як результат - авто може відкоригувати напрямок руху, залежно від завантаження автошляху.

По-друге, прототип, як переконують вчені, ніколи не зіткнеться з іншим автомобілем. З власної вини. Тому купуючи страховку, будьте певні - якщо у Вас хтось влетить, це точно віддасться сторицею.

Ну і по-третє, коли робоавтомобілів на вулицях міст стане багато, життя водіїв перетвориться на справжній рай. Адже для таких авто планують облаштувати спеціальні дорожні системи.

Роль водія зведеться до мінімуму. Він стане звичайнісіньким пасажиром, до команд якого дослухатиметься розумне авто. Щоправда, цей прототип - наразі все, що можуть запропонувати науковці.

Коли автомобіль стане серійним - Ви зможете самі вирішити, який вигляд він матиме. Відповідно ціна робоавто залежить від вашого вибору. Плюс у бюджеті необхідно закласти ще 7 тисяч умовний одиниць - приблизно у стільки обійдеться додаткове устаткування. Багато це чи ні за можливість побайдикувати за кермом автомобіля, вирішувати Вам.