Boston Dynamics показала оновленого робота-гуманоїда

Компанія Boston Dynamics показала нову версію свого гуманоїда Atlas. Цей двоногий робот на зріст як доросла людина допоможе по дому і господарству. Механізм не обтяжений проводами і працює від мобільного акумулятора. Для навігації Atlas використовує стереоскопічні відеокамери й оптичні датчики LIDAR.

Він запросто пересувається по пересічній місцевості, чудово орієнтується в просторі, вибираючи оптимальний маршрут. З легкістю тягає важкі коробки, і навіть підступається, якщо коробку навмисно підсунути. Робот-гуманоїд добре тримає рівновагу, коли його штовхнути, а після падіння самостійно підводиться.

Kyocera презентувала новий прототип смартфона на сонячній батареї

Поки світові виробники мобільної техніки наввипередки змагаються в живучості своїх "смартфонів", придумуючи для них великоємні акумулятори та швидкісні зарядки, компанія Kyocera вирішила йти іншим шляхом. На виставку в Барселону японці привезли удосконалений взірець свого смартфона на сонячних батареях.

В екран апарата вбудована сонячна панель Wysips Crystal — тонка плівка завтовшки півміліметра розташована між 5-дюймовим дисплеєм та сенсорним шаром. Усього лише 3 хвилини під сонячним промінням забезпечує смартфону хвилину роботи в режимі розмови. Порівняно з торішньою аналогічною розробкою Kyocera швидкість зарядки зросла вдвічі. Утім, як і торік, цьогорічна новинка всього лише прототип без цінника і назви.

Робот-плотер IOIO від Google перетворює селфі на автопортрети

Нова техніка від Google допоможе перетворити Ваше селфі на автопортрет. Серед цікавих проектів та новинок, які інтернет-гігант привіз на міжнародний конгрес мобільної техніки в Барселоні — роботизований плотер, який за допомогою маркера "перемальовує" звичайні селфі у векторній графіці. При цьому портрет графобудівник створює за лічені хвилини. Вихідний код прототипу є у відкритому доступі, тож ентузіасти зможуть придумувати на його основі своїх роботів-художників.