Причому, на абсолютній більшості встановлений Android. У Google пишаються - щодня активують 850 тис. апаратів з цією операційкою, а загальна кількість девайсів у всьому світі перевищує 300 млн.

“Цьогоріч ми приємно подивуємо користувачів. Нова операційка Android 4.0 Ice Cream Sandwich має багато корисних функцій. Приміром, Face Unlock дозволяє розблокувати екран, просто направивши камеру на обличчя. Також система підтримує повноцінний мультитаскінг”, - сказав директор підрозділу Android Partnerships Річард Тернер.

Samsung Galaxy Tab 2

Четвертий Android встановлять на новий планшет від Samsung - Galaxy Tab 2. Пристрій з'явиться у продажу вже у березні. Новинка буде доступна з екранами 7 та 10.1 дюйма, з адаптерами 3G і Wi-Fi.

Motorola XOOM 2

Не пасе задніх Motorola. Американська компанія побореться за покупців за допомогою нової планшетки - XOOM 2. Девайс має потужні апаратні характеристики: двоядерний процесор з частотою 1.2 ГГц, роздільна здатність екрану 1280х800, дві камери та повний набір модулів бездротового зв'язку.

LG Optimus Vu

Компанія LG представила Optimus Vu - щось середнє між смартфоном та планшеткою. Пристрій оснащений 5-дюймовим дисплеєм зі співвідношенням сторін 4:3. Двоядрений 1,5 ГГц-процесор забезпечує високу швидкодію, а 32 Гб пам'яті дозволять зберігати безліч музики, фотографій та відео.

А що ж законодавець планшетної моди - компанія Apple? "Яблучний" гігант проігнорував конгрес. Американці пояснили, що посилено готуються до дебюту потенційно нового лідера ринку. IPad 3 з'явиться вже цього місяця.