The Wicher створена за мотивами однойменної серії книг польського письменника Анджея Сапковського. Щоправда, події гри відбуваються вже після закінчення книги. Assasins of Kings відкриває нову сторінку історії.

У першій частині гри Геральт попередив заколот проти короля Форстера та зупинив підісланого вбивцю. У другій - завдання героя виявити організаторів та покарати винних. Оцінять геймери і реалістичну картинку.

Другу частину розробляють на новому ігровому двигуні виробництва польської студії. Вже зараз розробники амбітно заявляють, що створюють найкращу рольову гру 2011 року. Зі зміною двигуна вдосконалили і бойову систему. Різноманітні удари та випади об’єднуються у комбо. А найцікавіше починається при зустрічі з велетенським монстром.

У бою Відьмак не залишиться без друзів. Зокрема, йому допомагатиме чаклунка Трісс Мерігольд, яка володіє різноманітною бойовою магією. Загалом гра має 16 закінчень. Розвиток сюжету напряму залежатиме від дій гравця. Залишаться і любовні походеньки відьмака, через які перша частина гри у деяких країнах потрапила під цензуру. Реліз The Wicher запланований на травень 2011 року.