Про обстріли Енергодара повідомили в місцевому телеграм-каналі. Згодом це підтвердив штаб оборони Запорізького краю.

Мер Дмитро Орлов заявив, що наразі кількість загиблих і постраждалих з'ясовують. Відомо, що було влучання в декілька цивільних об'єктів.

Зверніть увагу ЗСУ ліквідували переправу через Інгулець та ще 200 ворогів на Півдні: основне за 190 день війни

росіяни обстрілюють Енергодар

Енергодар. З п'ятої години ранку не припиняються постійні мінометні обстріли міста. Чуто автоматні черги,
– пише Дмитро Орлов.

Станом на 8 годину відомо про влучення в житлові будинки на трьох вулицях, у приватні присадибні будинки в кооперативах, у приймальний покій лікарні та дитячі садочки.

За даними телеграм-каналу "Енергодар Сьогодні", було влучання в будівлю міської ради. росіяни у своїх телеграм-каналах вже встигли у всьому звинуватити ЗСУ. Але всі старання пропагандистів – марні. Адже всі чудово розуміють, хто обстрілює мирні міста.

"Всі все бачать і всі все розуміють. І документують! Ваші провокації напередодні візиту місії МАГАТЕ до Енергодара мають жалюгідний вигляд", – пише місцевий телеграм-канал.

Згодом повідомили, що вибухи чули знову близько 07:30. Місцевих закликали бути в укриттях. За даними телеграм-каналу, росіяни масовано обстрілюють житлові райони Енергодара з артилерії.

Над місто кружляють гелікоптери окупантів

Мер Енергодара розповів, що росіяни атакують місто з мінометів, автоматів і гатять снарядами. Також вони застосували авіацію – над містом кружляють гелікоптери.

Голова Нікопольської РВА додав, що місто під прицілом ствольної та реакивної артилерії. На його думку, зараз триває масштабна провокація.

В ці хвилини гелікоптери та ствольна і реактивна артилерія армії рф здійснює обстріл міста Енергодар. Триває масштабна провокація, яка може закінчитись обстрілом прибережних територій нашого району,
– заявив Євген Євтушенко.

Ворожа атака на Енергодар зранку 1 вересня / Фото "Енергодара Сьогодні" та Штабу оборони Запорізького краю

Місія МАГАТЕ зібралася в Енергодар якраз 1 вересня

Міжнародна агенція з атомної енергетики прибула у Запоріжжя 31 серпня. Про приїзд МАГАТЕ повідомили іноземні журналісти, а після цього подію підтвердили в Енергоатомі.

Експерти провели ніч у Запоріжжі. А вже сьогодні, 1 вересня, зібралися їхати на АЕС в Енергодар. Однак росія влаштувала обстріли. Очевидно, хоче звинуватити в атаці Україну й намагається не допустити МАГАТЕ на АЕС.

Варто переглянути – якими методами під час війни послуговуються російські пропагандисти: відео