Мотиви таких цинічних дій кремля пояснив 6 серпня радник глави Офісу Президента Олексій Арестович. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його ефір у ютубі "Фейгин Live". Також він там розповів, що російські формування почали перекидати зі східних областей України в південні.

Зауважте На Херсонщині авіація ЗСУ сьогодні показала такі речі, яких не було за всю війну, – Арестович

Чому кремль списує своїх же бойовиків

Наразі бойовиків із самопроголошених республік практично залишили віч-на-віч з армією України на багатьох напрямках. Зокрема, таких випадків вже є багато біля Бахмуту й Авдіївки. Арестович зазначив, що військовикам дають накази брати позиції, які укріплювалися 8 років, тому шанси на успіх завжди мінімальні.

Вони (бойовики – 24 канал) вбивають себе об укріплення. Результатом може бути лише те, що вони просунуться на кілька кілометрів і просто фізично закінчаться. москва їх тупо фізично списує,
– сказав радник глави ОП.

Він пояснив, що кремль винищує бойовиків невизнаних формувань, бо вони не сприймуть жодні примирення з Україною. А саме це зараз дуже потрібне росії. "москві треба, щоб мотивованих стало менше. 50 чи 30 тисяч мужиків зі зброєю, які невдоволені діями влади – це завжди велика проблема. І москва завжди вирішувала її однозначно", – сказав Арестович.

Кого ще кремль списує

Наразі в росії масово почали створювати так звані "нацбати". Мовиться про загони, які збирають по різних територіях за етнічними ознаками. На думку Арестовича, їх невдовзі так само будуть винищувати в Україні. Адже так кремль може вберегти режим від внутрішньої дестабілізації. "Логіка та сама. Їм треба спалити пасіонарний елемент. Тих людей, які можуть піти в місцеве "ополчення" та боротися за незалежність", – підсумував радник.

Теж Арестович прокоментував – "100 тисяч солдатів", які запропонувала путіну Північна Корея: дивіться відео