Мовляв, через неможливість збути товари у Європі, Київ завалить ними своїх найближчих сусідів - учасників Митного союзу. Якщо раніше українські чиновники досить стримано говорили про вступ до Митного союзу, то вже сьогодні не такі категоричні.

Україна може вступити в Митний союз Росії, Білорусі та Казахстану, якщо побачить в ньому вигоду - заявив сьогодні перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв під час Міжнародного економічного форуму держав-учасниць СНД в Москві. За його словами, відповідні переговори наразі тривають. Втім про якісь терміни говорити ще зарано.

Тим часом у Києві Прем’єр-міністр Микола Азаров клявся у вірності Європі на зустрічі з британськими бізнесменами.

“Україна робить усе від неї залежне для того, щоб через певний час подати заявку про вступ до Європейського Союзу. Підписання угоди про зону вільної торгівлі відкриє шлях до підписання угоди про політичну асоціацію”, - сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Разом з тим, Україна не виключає створення зони вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем. Ідею такого економічного союзу український Прем’єр привіз після нещодавніх відвідин цих двох країн.