Росіянки здобули вже восьму перемогу на турнірі і гарантували собі участь у півфіналі. На шляху в триколірних не змогли стати сербські волейболістки. В жодній із партій Балкани не набрали й 20 очок, а відтак втратили нагоду відстояти своє місце на п'єдесталі.

Друга путівку до півфіналу від групи "E" дісталася господаркам змагань. Напруженої боротьби між основними претендентками на друге місце - японками та кореянками не вийшло. 3-0 на користь команди із Країни сонця, що сходить.

Натомість у групі "F" наразі визначився тільки один півфіналіст. Ним стала збірна Бразилії. Латиноамериканки, як і росіянки, досі ще не програли жодного матчу. Не мали проблем віце-чемпіонки планети і в поєдинку проти збірної Німеччини. 25-16, 25-13 і 25-21. На останню путівку до півфіналу претендують дві збірні - Сполучених Штатів та Італії.