На будівництво чудо-хатинки пішло пів року, вона повністю сконструйована з підручних матеріалів.

“Головною проблемою було встановити центр ваги та збалансувати його на двох курячих лапках, бо на чотирьох це б виглядало не дуже гарно. А все інше побудувати було просто. Всередині є металева конструкція яка це все підтримує”, - каже власник хатинки Василь Козин.

Цікаво, що прообразом курячих лапок стала продукція сусіднього продуктового магазину. Майстер каже, що на будівництво його надихнула звичайнісінька депресія - він був директором заводу з виробництва мінеральної води і робота йому набридла страшенно.

Тому і вирішив зробити щось для душі. Найбільша гордість Козина - те, що хатинка може повертатися. Втім, жодного чуда тут немає, а лише за допомогою електрики та строго двигуна від крану.

“На все пішло 5 тонн металу, які мій друг продав мені за ціною металобрухту. А мотор, який обертає хатинку старий, таких зараз не роблять. Приміром, новий німецький двигун коштував би 2,5 тисячі євро, а цей я придбав всього за 300 доларів”, - каже власник хатинки Василь Козин.

Першими хатинку оцінили місцеві мешканці, а згодом вона здобула шалену популярність серед приїжджих. Адже хатинку побудували поблизу траси на Санкт-Петербург. Люди, які подорожують на авто, постійно зупиняються та фотографують казку, яка стала реальністю.

“Це прекрасна річ для забутого Богом місця, бо тут більш нема на що дивитися, ніж на це. Але воно викликає посмішку, і це добре”, - каже автомобіліст Костянтин Райхлін.

На досягнутому автор зупинятися не збирається. Каже - має безліч ідей з втілення казкових персонажів у життя. Проте наразі секретами ділитися не поспішає, але мріє зробити справжнього Змія-Горинича, який би вивергав полум’я. Що ж, поживемо - побачимо.