Росія: Футбол

150

Московський "Локомотив" розгромив грозненський "Терек"

Після того як в московському “Локомотиві” виконує обов’язки тренера Дмітрій Мамінов залізничники не знають гіркоти поразок. В останньому турі чемпіонату Росії й узагалі розтрощили свого суперника. Під “Локомотив” потрапив Терек із Грозного. Чеченська команда, тренує яку українець Грозний, в першому таймі пропустила лише гол. Одемвінгіе пробив не кращим чином але український голкіпер Андрій Дикань допоміг нападнику своєю грою.По перерві все той же Одемвінгіе подвоїв перевагу. Цього разу помилились захисники Терека. Третій гол хлопці з Грозного пропустили дивно. Від Дикань м’яч як від стінки відскочив на Янбаєва, із другої спроби Рєнату вже ніхто не зміг завади віддати точну передачу - відзначився Глушаков. Вчетверте Терек забив собі сам. Булі показав форвардам, як треба грати на ближній стійці 4:0.У ще одному матчі суботи “Рубін” врятував гру із “Амкаром” на останніх секундах - 2:2.