Про це повідомляє видання Futurism.

Повідомляється , що США, Китай та Росія вже визнали важливість технологій штучного інтелекту для майбутнього своєї національної безпеки. Кожна з країн бачить автономні дрони та програмне забезпечення для обробки розвідувальних даних як інструменти для покращення боєздатності військових.

РФ поки відстає у цій галузі в порівнянні з Китаєм та США, але її програма військової модернізації, розпочата у 2008 році, дозволяє робити нові інвестиції вці технології. Російський військово-промисловий комітет має на меті зробити 30% військової техніки роботизованою до 2025 року.

Дослідник-аналітик Центру військово-морських досліджень Семюел Бендтт зазначив, що, незважаючи на те, що російські дрони є дешевшими та мають коротший діапазон, Кремль зміг ефективно скористатися ними в Україні та Сирії.

Читайте також: Штучний інтелект навчили визначати сексуальну орієнтацію людини по фото

За словами представника Центру нової американської безпеки Грегорі Аллена, Росія проявляє велику зацікавленість в тому, щоб використовувати штучний інтелект для своїх "вражаючих пропагандистських, розвідувальних, соціальних і хакерських кампаній". Таким чином розвиток штучного інтелекту в технологіях буде спрямований на військову та розвідувальну галузі.