В заяві російського Міноборони вказано, що удари було завдано по пункті управління та складах озброєння бойовиків ІДІЛ в провінції Хама, передає "РИА-Новости".

Запуски були здійснені з фрегатів "Адмірал Ессен" та "Адмірал Григорович", а також підводного човна "Краснодар". Останній перебував у підводному положенні при запуску.

Читайте також: Терористи "Ісламської держави" підірвали історичну мечеть

Зазначається, що Росія офіційно повідомила про запуск ракет командування Туреччини та Ізраїлю. Про те, чи були попереджені США – не повідомляється.

Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що США збили сирійський літак, який завдав авіаудару по силах повстанців. У відповідь на це Міністерство оборони Росії заявило, що відтепер припиняє співпрацю із США над "зонами деескалації" в Сирії, а військові літаки міжнародної колації, які з'являтимуться в небі на захід від річки Євфрат, буде розглядати як повітряні мішені.

Довідка: Росія і США погодили меморандум про безпеку польотів в Сирії в жовтні 2015 року. Документ регламентує дії всіх літаків і безпілотників в повітряному просторі Сирії. Дію документу уже припиняли у квітні 2017-го після того, як США завдали ракетних ударів по сирійській авіабазі. У травні дія меморандуму знову була відновлена.