Про відмову повідомили саме троє журналістів ТАСС. Вони зауважили, що анкету для участі в церемонії відділ Держдепартаменту розсилав ще в середині серпня.

Варто подивитись Кадри, що не залишать байдужим: Секретна служба США оприлюднила небачені фото теракту 11 вересня

У Росії обурені відмовою в акредитації

Відповідь на запит мали дати 9 вересня. Проте журналісти інформагентства отримали відмову. Організатори повідомили, що, мовляв, запитів було дуже багато, а кількість місць – обмежена. Раніше повідомляли, що один ЗМІ може направити до 2 людей.

"РИА Новости" теж пролетіли з акредитацією

Така сама ситуація спіткала журналістів "РИА Новости". Та й не вдалось отримати підтвердження, що хтось із російських ЗМІ таки акредитований.

Обурились такою ситуацією і Спілці журналістів Росії. Голова організації Володимир Соловйов пригрозив, що звертатиметься в Міжнародну федерацію журналістів.

Журналісти Кисельова отримали відмову від США

Не акредитували і представників "Россия сегодня". Пропагандист Дмитро Кисельов заявив, що розраховує на підтримку світової спільноти.

Церемонія відбудеться вранці 11 вересня

Зазначимо, що церемонія на місці колишніх веж-близнюків Всесвітнього торгового центру у Нью-Йорку відбудеться вранці 11 вересня. Участь у ній візьме і глава Білого дому Джо Байден.

Що відомо про теракт 11 вересня 2001?

Це найбільший теракт в історії, який забрав життя понад 2900 людей. Терористи захопили 4 літаки: два з них спрямували в вежі-близнюки у Нью-Йорку. Ще один атакував Пентагон. Останній літак здійснив аварію у безлюдному полі у Пенсильванії – завдяки діям екіпажу та пасажирів. Відповідальність за жахливий теракт взяла "Аль-Каїда".