Таку думку 24 Каналу висловив військовий експерт Павло Нарожний, зауваживши, що авіація окупантів працює в ударних темпах. Так ворог може скинути на фронті до 200 авіабомб за кілька днів.

Дивіться також Погані пілоти чи неякісна зброя: чому Росія скидає авіабомби на свою територію

Це свідчить про те, що техніка не витримує навантаження, що спеціалісти, які обслуговують її, не роблять всіх відповідних процедур. Те навантаження, яке є в російській армії, не витримують ані техніка, ані люди,
– наголосив Нарожний.

Військовий експерт додав, що ворожі пілоти також можуть бути виснаженими й робити помилки. Тому вони, мовляв, і "б'ють" по власній території власними авіабомбами.

Росія бомбить свою територію

  • Загарбники регулярно "випускають" по Бєлгородської області авіабомби. За останні два тижні росіяни "скинули" на свою територію 14 бомб.
  • Так 30 березня виявили 2 ФАБ-500 за 2 кілометри віл села Крюково. А 28 березня 2 ФАБ-250 знайшли в районі села Безімено.
  • Згодом ФАБ-500 виявили у селі Нечаєвка. У Бєлгородському районі тоді знайшли кориговану авіабомбу на 1,5 тонни у тротиловому еквіваленті.
  • Прилетіла російська ФАБ-500 27 березня у районі села Безсонівка. 25 березня в Яковлевському майському окрузі виявили таку ж авіабомбу. Того ж дня знайшли ФАБ-250 і в Борисівському районі області.
  • Тим часом легіон "Свобода Росії" раніше оприлюднив перехоплену розмову росіян. У записі чути лише голос чоловіка. Він, ймовірно, спілкувався зі своєю мамою, яка, схоже, живе в селі, яке бомблять самі ж окупанти.