Очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі національного телемарафону повідомив, що відбувається у Сєвєродонецьку. Адже ситуація там не змінюється, вона так і залишається стабільно важкою, повідомляє 24 канал.

До теми ЗСУ ліквідували понад 32 тисячі росіян та чимало ворожої техніки: нові втрати ворога

Росіяни щось "нахімічили" і почали вмирати

Гайдай описав цікавий випадок, який трапився з російськими окупантами у Сєвєродонецьку за останні дні.

За його словами, ті хотіли провести нараду в місцевому Будинку хіміків, але щось пішло не так.

Вони там щось "нахімічили" і почали гинути. Зараз детальної інформації в нас поки нема, але знаємо, що їм туди навіть у вікна залітали гранати-снаряди. Якщо потім буде більше подробиць, то зможемо сказати, хто саме в них там загинув,
– сказав Гайдай.

Він також повідомив, що в місті тривають позиційні бої на деяких вулицях. На жаль, його більшу частину контролюють російські окупанти.

Гайдай запевнив, що з нашими захисниками, які є там, спілкуються кожного дня. Все, що їм потрібно, намагаються швидко передавати. На щастя, є можливість постачати їм туди як людські резерви, так і зброю і всі необхідні захисникам речі.

У Сєвєродонецьку знищили групу вагнерівців

  • Збройним Силам України вдається знищувати навіть, здавалося б, найбільш страшного супротивника. Принаймні вагнерівцями та кадирівцями лякали не раз. От ЗСУ вчергове довели, що можуть ліквідувати й їх на нашій землі. Сергій Гайдай підтверджував, що нашим воїнам вдалося знищити базу вагнерівців на окупованій частині Луганщини. Ворожа база розташована на місцевому стадіоні в Кадіївці, яку росіяни окупували ще у 2014 році. Вона загорілась через атаку ЗСУ і вижив лише один найманець.
  • Також важкі бої за Сєвєродонецьк тривають вже довгий час. Гайдай впевнено заявляв, що ЗСУ воюють за кожен сантиметр міста. Він закликав людей не поширювати фейків про зраду і здачу міста ворогам. Адже це може зіпсувати настрій і дух українських військових. Також російські загарбники знову планують форсувати річку Сіверський Донець, щоб створити плацдарм для наступу.
  • Можливості нашого війська на Сєвєродонецькому напрямку оцінював і президент Володимир Зеленський. Попри те, що окупанти переважають за кількістю, наші бійці гідно тримають там оборону. Зеленський запевняв, що попри таку складну ситуацію, в нас є шанс стримати наступ російських окупантів. Також ситуація складна й на інших напрямках боротьби.

Детальніше про ситуацію на фронті від Генштабу: дивіться відео