Пощастило, що вони не потрапили у будівлі. Однак внаслідок ударної хвилі вибило усі вікна, вирвало двері та пошкодило дах, а на подвір'ї школи утворилися величезні вирви. Про це 24 каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

Варто знати "На подвір'ї школи – 6-метрова вирва": ексклюзивні кадри моторошних наслідків обстрілу Харкова

У школі навчалися та жили творчі діти

Ворожому удару піддалася спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з ослабленим зором. У школі розповідають, що багато кабінетів недавно відремонтували, але тепер доведеться усе робити наново. Зокрема, постраждали музичний кабінет та спортивна зала.

За словами Анни Черненко, у школі вчилися і жили 260 діток. Багато учнів займалися музикою і брали участь у паралімпіадах. На час канікул та несприятливої ситуації щодо COVID-19 діти перебували вдома з батьками.

На щастя, обійшлося без жертв, а самі класи цілі,
– сказала кореспондентка.

Наслідки ракетного удару по школі-інтернату / Фото Анни Черненко, 24 канал

Школі потрібна допомога

Наразі у школі тривають ремонтні роботи, аби швидко відновити те, що вціліло. Долучаються батьки, діти та волонтери. Керівництво школи звертається до усіх охочих з проханням про підтримку. Є потреба у матеріалах та допомозі у закритті вікон.

Важливо знати Вранці окупанти обстріляли Харків та знищили місцеву школу: фото та відео руйнувань

Зауважимо, окупанти невпинно б'ють по навчальних закладах Харкова. Лише за останній тиждень постраждали школа у Новобаварському районі, гімназія в Шевченківському районі, ліцей та техучилище, а також педагогічний університет.

Окупанти обстріляли школу-інтернат в Харкові: дивіться відео