Підрозділи Збройних сил України просуваються на напрямку Сватове – Кремінна. Тим часом російські загарбники нажахані систематичними вибухами по своїх місцях розташувань глибоко в тилу.

Читайте також У ЗСУ підтвердили "ліквідацію" пункту росіян у Чаплинці, що біля Криму: головне з Генштабу

У росіян масові проблеми на Луганщині

У Генштабі ЗСУ повідомляли, що на Куп'янському та Лиманському напрямках ворог здійснив обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Котлярівка, Крохмальне, Берестове Харківської області та Новоселівське, Стельмахівка, Макіївка, Площанка, Червонопопівка і Діброва.

Аналітики інституту вивчення війни наголошують, що російські вояки мають погані умови на лінії Сватове – Кремінна. Там також зазначають, що російські солдати, дислоковані поблизу Сватового, вони страждають від захворювань, пов’язаних із поганою гігієною та ненаданням першої допомоги в холодних і польових умовах.

Також там додали, що південна частина лінії Сватове – Кремінна "непрохідна" через багнюку та туман.

Там додали, що окупаційна влада Луганської області продовжує стверджувати, що українські військові б'ють по цивільних об'єктах. Однак 16 грудня в результаті удару по Щастю було ліквідовано 16 російських військовослужбовців і знищено 12 одиниць техніки.

Що відомо про потужний удар по штабу окупантів

  • У приміщення місцевого ПТУ окупанти заїхали 14 грудня. А вже 16 – отримали квитки на концерт до Кобзона.
  • ЗСУ потужно вдарили по позиціях окупанта. Вдалося знищити 16 загарбників та 12 одиниць військової техніки. Окрім того, "трьохсотими" стали приблизно 40 окупантів.
  • Завдати блискучого удару вдалося завдяки координації підпілля та ЗСУ.