Інцидент трапився у крамниці в Киргизстані. Росіянка влаштувала скандал, бо її не обслуговували російською мовою.

Зверніть увагу Закурила, роздяглася і хотіла продертися до пілотів: росіянка влаштувала дебош у літаку

Коли жінку попросили спілкуватися киргизькою, вона впала в істерику та заявила, що місцевий житель "качає націоналізм". Росіянці дуже швидко пояснили, де вона перебуває.

Ти тут ходиш, права качаєш. Спілкуйся киргизькою тоді. Ти ж у Киргизстані живеш. Це – не Росія, дитинко. Це – Киргизстан,
– заявили чоловіки.

У відповідь росіянка почала репетувати про "дві офіційні мови". Тоді місцевий житель запитав її, чому ж у Росії всі говорять тільки російською, а це – дволикість.

Росіянку красиво поставили на місце у Киргизстані: дивіться відео з соцмереж

Що ж, росіяни продовжують пробивати дно та ганьбитися на весь світ. Громадяни терористки яскраво демонструють свою відірваність від мінімальної культури. "Повага" – слово, якого нема у словниках росіян.

Скандал у Таджикистані

До слова, раніше схожий інцидент стався у Таджикистані. У місцевому аеропорту росіянка влаштувала скандал. Коли жінку затримали через те, що у неї не було реєстрації, вона влаштувала істерику, бо не розуміє, "коли не російською".

Згодом з'ясувалося, що скандалістка – мешканка Іжевська. Її не пустили на рейс представники МВС Таджикистану. Вони заявили: жінка перебуває у країні нелегально. Упродовж 10 днів вона не пройшла реєстрацію.

Тим часом росіянка обурилася, чому ж це у Таджикистані все написано не російською.

"Як я могла стати на облік, якщо у вас тут все іноземною мовою написано?", – заявила жінка.

Правоохоронці спілкувалися з росіянкою спокійно. Тим часом вона влаштувала істерику й говорила на підвищених тонах.