"Перший канал" транслював серіал "Романови", канал "Росія" – мелодраму "Міська рапсодія", по НТВ йшло шоу "Своя гра", по "Росії 24" – документальний серіал про спецназ, по ТВЦ – мелодрама "Сміттяр", Рен ТВ показував серіал "Глухар", пише "Дождь".

До того ж ,у випуску новин за 16:00 на НТВ показали розгін мітингів у США та Ємені, а також розповіли про те, як у Москві пройшов День землі.

Інформація про антикорупційні мітинги не потрапила в число топ-новин "Яндекса".

Читайте також: #ДимонОтветит: активісти у Москві почали зводити барикади

На головній сторінці сайту агентства "РІА Новости" про акції також не повідомляється, головною новиною є повідомлення про зіткнення двох потягів.

Агентство ТАСС повідомили про акції таким чином: "Учасникам несанкціонованої акції в Москві загрожують штрафи та ув'язнення до 15 діб".

Нагадаємо, 26 березня, по всій Росії відбуваються мітинги проти корупції з гаслом #ДимонОтветит. У Москві силовики почали затримувати учасників акції протесту. Те ж саме спіткало і протестувальників з інших куточків Росії.

У Москві затримали опозиційного політика Олексія Навального. Також поліція затримала журналіста "Ехо Москви" Олександра Плющева. Всього повідомляється про більше ніж 200 затриманих активістів.

Згодом стало відомо, що на Пушкінській площі в Москві почав працювати загін ОМОН, який розбиває ряди учасників акції протесту проти корупції.