Про це пише "Томск". Згідно з рапортом, вдень 12 лютого подружжя та їх 15-річний син, мешканці приватного будинку в селищі Маракса, повідомили в поліцію про те, що в будинку відбувається "щось дивне, в тому числі – літають ножі".

Поліцейські, приїхавши на місце, побачили розкидані будинком меблі та речі, а на одній зі стін на кухні – застромлений ніж. Мешканці будинку запевняли, що в приміщенні вже 2 доби коїться щось подібне.

Читайте також: У США глядачі фіналу з боротьби повністю освітили вирішальний поєдинок телефонними ліхтариками: відео

Як зазначено в рапорті, "полтергейст", на якого все й скинули, діяв і у присутності поліцейських: з порожньої кімнати вилетіла палиця, в іншій кімнаті впала шафа, а з полиці – книги.

Співробітники МВС не знайшли раціонального пояснення, тож вирішили запросити священиків для обряду освячення. Священнослужитель з Колпашевскої єпархії поговорив з усією родиною і помолився. Він, за даними видання, також був свідком у рапорті подій. З приїздом священика так званий "полтергейст" трохи вгомонився, але потім ці дивні та незрозумілі явища продовжилися знову,
– розповів секретар Колпашевском єпархії Симеон Койнов.

Родині ж порекомендували прийти в храм для бесіди. Представник єпархії додав, що священнослужителі з'ясують, чи немає в сім'ї конфліктів і чи не захоплюється хтось із її членів езотерикою.