Пряма трансляція на
Останні випуски

Російські окупанти вилучили у кримчан сотні земельних ділянок

- Читать новость на русском
Анексія Криму
Анексія Криму / Фото з вільних мереж

Окупаційна "влада" Криму вилучила у 2017 році понад 1 тисячу земельних ділянок для будівництва автотраси "Таврида". Планується, що траса протяжністю майже 280 кілометрів з’єднає Керч, Сімферополь і Севастополь зі споруджуваним мостом через Керченську протоку і материковою частиною Росії.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на "міністерство майнових і земельних відносин" Криму.

Видання нагадало, що у травні тодішній "міністр транспорту" Криму Анатолій Волков повідомляв, що загалом у зоні будівництва "Тавриди" буде вилучено близько 2 тисяч земельних ділянок.

Читайте також: Екологічне лихо в анексованому Криму: на відео зняли зміліле водосховище

"На підставі звернень "Служби" (автомобільних доріг анексованого Криму) з додатком клопотань про вилучення земельних ділянок для державних потреб і відповідно до затвердженої документації з планування території автомобільної дороги "Таврида", "Радою міністрів Республіки Крим" ухвалено рішення про вилучення 1007 земельних ділянок", – мовиться у повідомленні.

У "міністерстві" запевнили, ці рішення "в основному обсязі ухвалені щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення, на яких відсутні будівлі і споруди".

В інстанції також переконують, що власникам землі у разі їх згоди "може бути передбачене надання" аналогічних ділянок в іншому місці і (або) інших об'єктів нерухомого майна замість майна, вилучається".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі