За словами Гендиректора Group-IB Іллі Сачкова, спецслужби "вже кілька років" можуть не лише прослуховувати, але і визначати місцезнаходження користувача Skype.

Виконавчий директор Peak Systems Максим Емм каже, що коли Microsoft в травні 2011 року придбала Skype, вона забезпечила клієнта Skype технологією законного прослуховування.

Відтак, абонента можна переключити на спеціальний режим, за якого ключі шифрування, які раніше генерувалися на телефоні чи комп'ютері абонента, генеруватимуться на сервері А вже отримавши доступ до сервера, можна прослухати розмову чи прочитати переписку.

За словами одного із співробітників російського МВС, не можна вважати, що прослуховування Skype є для російських правоохоронних органів непереборною проблемою. Водночас, офіційні представники МВС і ФСБ відмовилися від коментарів. Від коментарів відмовилися і представники Microsoft.

Видання "Хабрахабр" пише про вразливість сервісу Skype. Тут достатньо знати адресу електронної пошти користувача, аби зламати аккаунт.