Пояснення – дуже просте

Чому там знаходять західні компоненти? Ну бо російських компонентів просто не існує.

Читайте також Які потужні можливості для нас відкриє безпекова угода з Польщею

Якщо ви розберете російське авто, то там будуть західні компоненти. Якщо ви розберете будь-яку техніку, на якій буде штамп "виготовлено в Росії", то там будуть західні компоненти.

Бо російських просто не існує. З російського у Росії тільки нафта і газ, та й та дісталась їм від динозаврів. Саме їх вони й міняють на все решту.

Чи означає, що західні держави однаково підтримують Україну і Росію. Та ж ні, це нонсенс. Захід підтримує Україну. А Росія за гроші через посередників купує чипи, які потім вставляє у свої ракети. Відчуйте різницю. Чи є десь рішення західного уряду "продати Росії компоненти для ракет"? Так ні ж. Просто одна фірма посередник з Хорватії купує звичайний товар, де є ці чипи, а вони є скрізь, і продає фірмі з Дубаю, яка продає фірмі з Таїланду, а потім це все завозиться якоюсь ФСБшною конторою в Росію.

Чи можна це зупинити? Ні, бо це масовий величезний ринок. Ви не відстежите цього в жодному разі. Постфактум, так. Але попередити такі угоди просто неможливо.

Зауважте Лиш народ України може вирішити, як закінчиться війна, та його можна підготувати до певної думки

Ідеального світу не існує

Чи означає це, що санкції не працюють? Ні. Це означає просто, що ідеальних санкцій не існує. Як і не існує ідеального світу. У нашому світі є жадібність окремих підприємців, є корисні ідіоти Кремля і є Туреччина і Китай, через які в Росію ганяють паралельний імпорт.

Досить вже ставати одним із кремлівських корисних ідіотів і сіяти в Україні ненависть до Заходу, завдяки якому ми тримаємось, чиїми грошима платимо пенсію і чиєю зброєю воюємо.

І так, в будь-якій новій ракеті, що рано чи пізно прорве нашу ППО, будуть західні чипи. Досить робити з цього новини.