Так, поштова служба США Royal Mail підготувала набір спеціальних пам'ятних марок з нагоди весілля принца Вільяма та Кейт Мідлтон. На марках зображені портрети солодкої парочки з офіційних заручин. Фото закоханих - справа рук всесвітньовідомого фотографа Маріо Тестіно.

Королева Єлизавета II дала остаточну згоду на випуск пам'ятних копій, тож сотні тисяч марок надрукують вже незабаром - 21 квітня. Royal Mail очікує, що колекціонери зі всього світу з’їдуться скуповувати марки першого класу, зокрема найбільша надія на британські поштові відділення та онлайн-замовлення. Кейт та Вільям позують також у формальних і неформальних позах для марок міжнародного стандарту.

Співробітники Букінгемського палацу теж не сидять без діла. Підготовка до королівського прийому у Вестмінстерському абатстві набирає обертів. Найкращі кухарі готують пробні пікантні канапе, аналогічні тим, які запропонують гостям в день весілля. Придворний персонал пильно попрацював над яскравими, хитромудрими делікатесами - хоча те, що подадуть на наступний день після весілля тримають у суворій таємниці.