Цього разу - нібито через хворобу судді. У коридорі тиснява і обурення. Учасники судового процесу переконують - про те, що засідання не відбудеться їм ніхто не повідомив.

"Я приїхав з міста Селидова Донецької області. Я все кидаю, їду сюди на розгляд, я вважаю, дуже важливої для України справи і приїжджаю знов, уже вдруге натикаюсь на те, що суд просто біжить від цієї справи, просто тікає", - каже Володимир Кружко, який подавав апеляцію.

"Послалися на папір, який висить на дошці оголошень за підписом секретаря. Ну, це несерйозно, це неповага до сторін. Тим більше, в листопаді у нас відклали абсолютно безпідставно. З листопада відклали на березень, а вчора захворіла суддя", - каже автор скарги на указ В. Ющенка Володимир Оленцевич.

У листопаді минулого року ВАСУ послався на відсутність окремих учасників процесу. Представник Віктора Ющенка у суді переконує - розгляд справи відтерміновують, бо колегія суддів не хоче брати на себе відповідальність за будь-яке рішення. Водночас, захисники звання Героя для Бандери запевняють - попри ухвали двох Донецьких судів, указ Віктора Ющенка про героїзацію Бандери не скасовано.

"Рішення Донецького адміністративного суду вступило в законну силу, однак в будь-якому разі ще мав би бути і указ Президента Януковичу з приводу скасування попереднього нібито протиправного указу Ющенка", - каже представник Віктора Ющенка В'ячеслав Мартинюк.

Зазначимо, рішення про позбавлення Степана Бандери звання героя України у зв’язку з тим, що він не був громадянином України, оскаржили більше 20 осіб. Коли Феміда спробує з третього разу розглянути касаційні скарги на ухвалу Донецького апеляційного адмінсуду у ВАСУ не відомо.