Нагадаємо, тоді “нашоукраїнці” та “бютівці” досить радикально виступили проти голосування за Харківські угоди. Допит народного обранця тривав трішки більше години. По закінченню нардеп розповів: питань було багато, однак майже всі носили уточнюючий характер. Мовляв, “де, як і коли саме знаходився у сесійній залі під час подій 27 квітня”.

Увагу слідчих до власної персони Парубій пояснює підготовкою Генпрокуратури чергового представлення до парламенту щодо позбавлення його депутатства.

“Вся ця справа і політичний абсурд, і юридичний абсурд. Інакше я не можу це трактувати, як намагання політичного тиску і намагання політичного переслідування. Парадокс полягає в тому, що не було відкрито кримінальної справи проти тих бандитів з Партії регіонів, які калічили депутатів прямо в сесійній залі”, - сказав народний депутат, НУ-НС Андрій Парубій.

“Регіонали” будь-який політичний підтекст у цій справі відкидають. Мовляв, цікавить, в першу чергу, закінчення розслідування. А що буде далі - час покаже.

“Сьогодні і наші депутати, і депутати опозиційних фракцій ходять на допит у прокуратуру, бо там слідчі професійно роблять свою роботу. Нехай вони займаються своєю роботою. Якщо вони вийдуть на остаточне рішення цього питання - там буде доведена вина депутатів, значить вони дадуть відповідне подання до парламенту і ми це подання розглянемо”, - каже голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Нагадаємо, події у парламенті 27 квітня минулого року вилилися у кримінальну справу, порушену проти “нашоукраїнців” Андрія Парубія та Юрія Гримчака за “фактом незаконного впливу на голову Верховної Ради та народних депутатів з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків”.

Примітно, що за цією ж статтею розслідується й груднева парламентська бійка, після якої низку депутатів від опозиції госпіталізували. Однак, винних у побитті народних обранців слідство так і не знайшло.