Фото: Всеукраїнський-комітет-Наступ

Розинська розповіла, що разом із чоловіком приїхала взяти участь у судовому засіданні щодо виборів мера Василькова і мали представляти інтереси екс-мера міста Валерія Поповича (мають намір добитися його реєстрації кандидатом). Та до будівлі суду у ту мить приїхали близько 50 "беркутівців", які заблокували двері і нікого не пускали.

Вона наголосила, що Мельниченкові "скрутили руки, били", а коли чоловік втратив свідомість, правоохоронці його поливали водою. Розинська також додала, що Мельниченка зачинили в окремій кімнаті, та невдовзі їм вдалося забрати його і на "швидкій" відвезти до лікарні.

Водночас, як повідомляє УНІАН із посиланням на адвоката Поповича Миколу Неділька, правоохоронці зламали руку екс-майорові під час бійки.

Мельниченко є довіреною особою Поповича. Під час спроби разом зі мною та моїм довірителем потрапити на судове засідання міліція зламала Мельниченкові руку. Його відвезли на "швидкій" до Жовтневої лікарні,
– розповів адвокат.

Також за його словами, бійці спецпідрозділів "Беркут" і "Грифон", які "з незрозумілих причин присутні у великій кількості, продовжують блокувати суд".

Нагадаємо, раніше прес-служба громадської організації "Наступ" повідомила, що сьогодні перед приміщенням Київського окружного адміністративного суду затримали екс-майора Миколу Мельниченка. Це зробили співробітники "Беркуту".