"Італійські джерела, які мені повідомляли деяку інформацію, виявилися не дуже надійними. Мені морочили голову і розповідали, що суд буде у четвер або у п’ятницю. А я серцем відчувала, що щось не так. Тому я заявила деяким людям про те, що я маю намір летіти до Неаполя, іти у Неапольський суд і виступати у якості свідка і захищати мого чоловіка до останньої краплини моєї крові. Я кохаю його. І я людина, яка точно на його стороні… Я мала намір виступати у суді як свідок. Я маю на це право з позиції міжнародного права. Тому мені повідомили, що суд буде в четвер або в п’ятницю. А він відбувся сьогодні. Тому я нікому не можу довіряти", – розповіла вона.

Також телеведуча заявила, що не схильна в цій ситуації повністю довіряти повідомленням, які з'являються у ЗМІ.

"Я можу довіряти тільки своїм власним вухам, своєму серцю. Я гарантую, – перший дзвінок на волі буде мені, а другий – адвокатові Миколі Неділько. Поки такого дзвінка не буде, ми не повіримо в те, що це правда", – додає Розинська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Неаполя звільнив з-під варти Миколу Мельниченка. Колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков на своєму Facebook написав, що про це повідомив адвокат Мельниченка Пьер-Франческо Скаркіллі.