"У мене є інформація, що в Україні є ціла низка людей, які би дуже дорого заплатили за те, щоб побачити мого чоловіка мертвим. Я засвідчила, що він живий, з ним все нормально, він не потребує медичної допомоги. На нього не тиснули ні фізично, ні морально, наскільки мені відомо", – розповіла Розинська.

Посилаючись на адвоката Неділька, журналістка розповіла, що Мельниченко перебуває у СІЗО СБУ.

"Там вони мають право його тримати 48 годин. 48-ма година спливає завтра, і ми розраховуємо про те, що завтра буде засідання суду. Я припускаю, що суддя прийме рішення про підписку про невиїзд. Є ще один запобіжний захід – це тримання під вартою. Але людину, яка добровільно прилетіла на Батьківщину і одразу з літака поїхала і вступила у слідчі дії, тримати під вартою – це цинічно і абсолютно недемократично", - сказала вона.

Розинська додала, що сподівається вже завтра спати з Мельниченком.

"Тому ми розраховуємо, що його відпустять на підписку про невиїзд, і я думаю, завтра ввечері він вже буде їсти свій улюблений червоний борщ і спати в нормальних домашніх умовах разом зі мною", – сказала жінка.

Нагадаємо, вчора прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила, що оголошеного у міжнародний розшук майора Миколу Мельниченка затримали в Борисполі.

За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, екс-майор Микола Мельниченко після затримання в аеропорту "Бориспіль" був відправлений у Головне управління з особливо важливих справ ГПУ.

ГПУ висунула Миколі Мельниченку звинувачення у розголошенні держтаємниці. Про це Українським новинам повідомив адвокат екс-майора Микола Неділько.