Позашляховик-безпілотник

Американські піхотинці отримають безпілотний позашляховик. Автомобіль під назвою GUSS може їздити майже будь-якою поверхнею, долати брід та видиратися на кам'яні брили, і все – без допомоги людини, достатньо ввести координати пункту призначення.

Машина може сама слідувати за вояками, також є ручне і дистанційне керування. За словами розробників, безпілотний позашляховик призначений для вивезення поранених солдатів із зони військових дій, транспортування вантажів масою до 725 кілограмів та виконання ролі щита при просуванні вояків небезпечною територією.

Суперпила

Австралійські компанія Whitlands Engineering створила найпотужнішу бензопилу. Агрегат оснастили бензиновим двигуном V8 об'ємом 4.1 літра від фірми Holden та шиною довжиною один метр. Така техніка здатна розрізати стовбур діаметром 550 мм всього за 2,4 секунд.

Пила вийшла настільки великою і важкою, що переносити її вручну неможливо. Тож розробники передбачили для транспортування мегазнаряддя спеціальні колеса.

Nokia 130

Компанія Microsoft анонсувала новий дешевий мобільний телефон – Nokia 130. Апарат оснащений кнопковою клавіатурою, 1.8-дюймовим екраном та світлодіодним ліхтариком. Також є Bluetooth-модуль і слот для карт microSD до 32 Гб.

З корисних програм – MP3-плеєр, відеопрогравач і FM-тюнер. Продажі стартують у вересні, ціна – $25. Будуть модифікації на одну та дві SIM-карти.