Під час розслідування злочинів щодо майданівців проведено понад 8 тисяч слідчих та процесуальних дій, йдеться у звіті, який оприлюднили на сайті ГПУ.

Допитано 5 тисяч свідків та потерпілих.

Призначено більше 1500 експертиз.

Проведено 900 оглядів місць подій, речей та відеозаписів, понад 500 слідчих експериментів.

Генеральна прокуратура спільно з МВС та СБУ прозвітувала щодо результатів розслідування кримінальних проваджень за факта...

Posted by Генеральна прокуратура України on 17 листопад 2015 р.

Опрацювали більше 60 терабайт відеозаписів про всі події, що відбувалися на Майдані у цей період часу.

ГПУ зібрала докази для підозри працівників "Беркуту" в організації та силовому розгоні акції протесту 30 листопада 2013 року.

Серед підозрюваних екс-чиновників: Янукович, Клюєв, Сівкович, Захарченко, Попов, Коряк, Федчук, Мариненко, Кусюк, Дидюк, Тягнирядно, Антонов, Шевченко, Скрицький та Садовник.

Зараз до суду направлено обвинувальні акти щодо Дидюка, Тягнирядна, Антонова, Шевченка та Попова, інші перебувають у розшуку.

За фактами подій 1 грудня 2013 року на вулиці Банковій повідомлено про підозру Януковичу, Захарченку, Ратушняку, Федчуку, а також колишньому командиру одного з територіальних батальйонів "Беркуту", який утримується під вартою.

1 грудня "Беркут" та внутрішні війська жорстоко побили 41 майданівця та 25 журналістів. Двоє осіб отримали тяжкі тілесні ушкодження, 12 – середньої тяжкості, 36 – легкі тілесні ушкодження.

Перевіряється законність дій та рішень більше 200 працівників органів внутрішніх справ, 80 прокурорів та сотні суддів.

Триває розслідування незаконного переслідування учасників "Автомайдану", організованого вищими службовими особами Департаменту ДАІ МВС України за змовою із службовими особами органів прокуратури, судової влади, інших органів державної влади.

Читайте також: Ідентифіковано майданівця, якого жорстоко вбили під парламентом