Про це пише відомий волонтер Олексій Мочанов на своїй сторінці у Facebook.

"Володимир пред'явив посвідчення недоторканного нардепа та почав бити Валерія. Мені цікаво, на що все-таки поширюється депутатська недоторканність? А на що не поширюється? Якщо будь-який нардеп (не тільки Володимир Парасюк) б'ється, лізе в бійку, йому не можна дати здачі? Або йому не можна потім пред'явити в суді, а битися з народним депутатом можна? Поясніть", – запитує він.

Читайте також: Парасюк спіткнувся та зачепився за Гелетея, – Лещенко оприлюднив причину сутички

За його словами, Гелетей начебто скрізь позиціонує себе як бойовик і рукопашник і Парасюк – також, відтак волонтер прогнозує, що між ними міг статися "реально цікавий і показовий поєдинок".

"Начальника управління держохорони врятували свої охоронці. З ними Парасюк не бився. Там реально можна відгребти. УДОвці – народ до таких ситуацій підготовлений", – підкреслює волонтер.

Крім того, Мочанов висловив побажання, що українські парламентарі не билися, а займалися політикою та виконували свої функції.

"Без бійки та кулаків з копитами. Шукали розумні компроміси, але не йшли на поступки перед совістю. Поки я розумію, чому над Радою розмістили купол. Тому що купол завжди повинен бути там, де цирк", – додає він.

Нагадаємо, 17 жовтня під час протестів під стінами Верховної Ради Володимир Парасюк влаштував сутичку з Валерієм Гелетеєм. Згодом голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко заявив, що правоохоронці передали прокуратурі усі матеріали справи щодо бійки.