Чому нас цікавить пересування політика? Так збіглося, що важливі дипломатичні справи у нього з'явилися після спроби детективів вручити йому підозру.

К теме "Поехали, ё* твою мать": в сети показали, как Порошенко убегает от следователей ГБР

Усе відбувалося 17 грудня. Зі зрозумілих причин зайти до парламенту детективи Державного бюро розслідувань не можуть, тому очікували п'ятого президента біля його авто.

Втім, у Порошенка, здається, були геть інші справи з огляду на те, яким знервованим голосом він усе говорив.

Порошенко проігнорував слідчих ДБР: дивіться відео


У пресслужбі "Європейської Солідарності" усе це називають тиском на опозицію. Погодьтеся, дуже зручно бути опозицією, адже будь-що можна пояснити тиском з боку влади.

Яку повістку хотіли вручити детективи

Влітку 2021 року журналісти оприлюднили кілька годин телефонних розмов – "плівки Медведчука". Головний переговірник вже кілька місяців сидить собі домашнім арештом і чекає на вирок суду.

Коли я кажу "переговірник", то маю на увазі час, коли Віктор Медведчук входив до Тристоронньої контактної групи й мав здійснювати обмін полоненими, а насправді займався усім, чим завгодно, але тільки не своїми прямими обов'язками. Наприклад:

  • торгівлею вугіллям з ОРДЛО;
  • пересиланням грошей на окуповані території;
  • приватизацією труби нафтопродуктопроводу;
  • збереженням власності Ріната Ахметова на окупованій частині Донбасу;
  • переоформленням нафтогазового родовища, що у шельфі Чорного моря, на підставних людей, ще й згідно з російськими законами.

Узнайте больше Перед вызовом в ГБР Порошенко выехал из Украины

Коротко кажучи, зраджував батьківщину як міг, за що відповідно і перебуває під домашнім арештом.


Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом / Фото Getty Images

Втім, у цих плівках фігурувало й ім'я Порошенка. Логічно, що слідчим ДБР було важливо почути й погляд цього народного депутата, а на той момент п'ятого президента.

Бо, ну я не знаю, може все справді не так, як нам здається. Можливо, він поняття не мав, який Медведчук підступний і у які змови він вступає з Росією, бойовиками та українськими високопосадовцями. Це була хвилинка сарказму.

Однак говорити Порошенко поки не бажає: або не знає що, або просто вирішив йти шляхом одіозного судді Павла Вовка і просто втікати від відповідальності.

"Такі справи" на 24 каналі: дивіться відео


Справді, якщо це працює в одного одіозного персонажа, то не може працювати й у нього? Щоправда, як показує ситуація з Вовком, ті, кому не має чого приховувати, не тікають

У результаті ДБР надіслало Порошенкові підозру у державній зраді та сприянні терористичній організації поштою, а разом з нею і повістку на допит на 23 грудня. Тож, крапку не ставимо й чекаємо на продовження історії