Як повідомили у прес-службі НРУ, так Борис Тарасюк прокоментував заяву заступника голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрія Шкіля про те, що цього року до складу "Батьківщини" увійдуть партія "Реформи і порядок" і НРУ.

"Народний рух України був і залишається партнером "Батьківщини" на наступних парламентських виборах", – сказав Тарасюк.

Він також зазначив, що НРУ є членом Комітету опору диктатурі і виступає за створення єдиного списку. "Ми виступаємо за створення політичного блоку, але оскільки блоки не можуть юридично йти на вибори, ми погоджуємося з тим, щоб одна з партій була обрана тією партією, яка буде виставляти спільний список від цього політичного блоку. На мою думку, це може бути "Батьківщина"",- сказав він.

"Проте, зауважу, що злиття Народного руху України з "Батьківщиною" не ставилось на порядок денний", – наголосив політик.

Нагадаємо, що 22 січня у своєму листі Юлія Тимошенко закликала українську опозицію об'єднатися. "У цей святий для України день, в день соборності нашої держави, я закликаю і молю вас про соборність і єдність сил демократичної опозиції. Одна команда — одна перемога — це єдине гасло, яке сьогодні має бути на озброєнні опозиції", — йдеться у зверненні.