Виключно перемога влаштовувала команду Федотенка в заключному матчі першої частини сезону проти сусідів з "Нью-Джерсі". І от "Девілс" відразу ж ускладнили завдання.

На третій хвилині зустрічі уперед гостей вивів Палмієрі. Рейнджери миттєво відігрались завдяки Друрі, та смаженим знову запахло, коли наприкінці дебютного періоду Ковальчук знову перехилив шальки терезів на користь Нью-Джерсі.

Все ж нью-йоркці зчавили волю у кулак. Руслан Федотенко вчасно побачив Вольтека Вольскі і поляк, замкнувши передачу українця відновив рівновагу. Впродовж другої 20-хвилинки успіх господарів розвинув Мак Дунах і закріпив Праст.

В заключній третині протистояння переможний знак оклику поставив Вінні Проспал. 5:2 – "Рейнджерс" таки повернули останню прохідну до плей-оф восьму позицію Східної Конференції.

Подякувати доведеться ще й хлопцям з "Тампи-Бей", які на виїзді розгромили прямого конкурент нью-йоркців "Кароліну Харрікейнс". В боргу нью-йоркці перед Муром, Лекавальє, Стемкосом, Кларком Ганьє та Сан-Луї. Вони і забезпечили 6:2 на користь "Лайтнінг".

У першому раунді Кубка Стенлі "Рейнджерс" зіграють проти "Вашингтона" Олександра Овечкіна. В плей-оф від Сходу гратимуть також “Філадельфія”, “Бостон”, “Піттсбург”, “Тампа-Бей”, “Монреаль”, та “Баффало”.