Ще до першої перерви шайба чотири рази влітала у ворота гостей із Канади. Двічі відзначився Маріан Габорік, один раз - Браян Бойл. А за чотири хвилини до першої перерви настав зоряний час Федотенка. Українець, здавалася б, загубив шайбу. Однак зумів не лише дотягнутися до снаряду, але й прекрасним кидком відправити його в рамку воріт. Дев'ята шайба Руслана в сезоні.

4-0. Навіть при такому комфортному рахунку ніяк не міг заспокоїтися Габорік. У другому періоді словацький хокеїст ще двічі запалював ліхтар за воротами "Торонто", довівши число власних голів у цій грі до чотирьох. У дебюті третього періоду сирена увімкнулася ще раз. Усьоме капітулювати "Мейпл Ліфс" змусив Зуккарелло. На цьому вирішили й зупинитись. 7-0, так ганебно "Торонто" не програвало вже три роки.

Більш, аніж упевнену перемогу відсвяткувала й "Міннесота". "Калгарі" зганьбилося перед власними вболівальниками, пропустивши шість сухих шайб. "Коламбус" в овертаймі переграв "Флориду".