"Салават Юлаєв" вдруге переграв "Атлант"

"Салават Юлаєв" здобув вже другу перемогу у фінальній серії плей-оф Континентальної Хокейної Ліги.

Пропустивши першими, підопічні В’ячеслава Бикова відповіли відразу трьома шайбами у ворота підмосковного "Атланта".

Коли ані шансу голкіперу господарів Ерсбергу не залишили тезки Ян Буліс та Марек. Попереду гості залишались до 26-ї хвилини зустрічі. Статус-кво блискучим кидком у дев'ятку відновив Ігор Григоренко.

Він же ж і вивів "Салават" уперед, знову скориставшись чисельною перевагу ще за дві хвилини. У меншості "Атлант" пропустив і третю шайбу. Ще до останньої перерви видовищну комбінацію господарів вміло замкнув Сергій Зінов'єв. 3:1 і 2:0 у серії – "Атлант" спробує переламати розвиток подій вирішальної серії другого за престижністю турніру планети вже у рідних стінах.